Kran w łazience – inspiracje

Urządzasz swoją łazienkę, ale brak Ci pomysłów na to, by stała się miejscem nie tylko funkcjonalnym, ale też przyjemnym? Postaw na wysokiej jakości kran umywalkowy, baterię umywalkową stojącą dwuuchwytową oraz unikatowe dodatki! Czy wiesz, że zapalone świece lub kadzidła w łazience podczas kąpieli działają uspokajająco i kojąco. Z kolei kilka małych świec zadba o intymny i kameralny nastrój. Sprawdź, jakimi bateriami zlewami do łazienki warto się zainteresować!

Bateria, kran i umywalka – potrzeba czegoś więcej?

Aranżacje łazienki powinieneś rozpocząć od wymierzenia miejsca,w którym ma zostać ulokowana wanna lub prysznic, toaleta oraz kran z umywalką. Decydując się na umywalkę do łazienki nie zapominaj o baterii. Bateria ścienna jednouchwytowa https://superbateria.pl/baterie-umywalkowe lub inne rodzaje baterii muszą być idealnie dopasowane do umywalki. To dwa elementy, które bez siebie nie będą poprawnie działać.  W sklepie online superbateria.pl znajdziesz wysokiej jakości baterie i inne akcesoria łazienkowe. Produkty pochodzą od czołowych producentów. Klienci docenili je za trwałość, solidność i długą eksploatację. Pamiętaj, że najlepszej jakości baterie do zlewu wykonane są z mosiądzu. Następnie produkty są chromowane po to, aby nie zmieniały swojej barwy pod wpływem kontaktu z wodą, wilgocią, zmianą temperatury i środkami czystości. 

 

Jak wybrać kran do nowoczesnej łazienki?

Łazienki w nowych apartamentowcach zaskakują swoją powierzchnią. Dlatego zasługują na niecodzienną aranżację! Od kilku sezonów nieustannie modny jest styl skandynawski, loftowy, glamour a nawet elementy inspirowane architekturą z greckiej wyspy Santorini. Bateria umywalkowa ścienna jednouchwytowa montowana jest bezpośrednio na ścianie. W sklepie superbateria.pl masz do wyboru wiele baterii stojących, także z powodzeniem wybierzesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Czym wyróżnia się bateria z jednym uchwytem? Klienci docenili ją przede wszystkim za łatwy montaż. Możesz je z łatwością przyłączyć za pomocą elastycznych wężyków. Ich zaletą jest to, że instalowane są dość wysoko nad miską i dzięki temu mycie twarzy czy inne zabiegi pielęgnacyjne można wykonywać komfortowo. Jeden uchwyt jest rozwiązaniem ekologicznym. Dzięki niemu mamy kontrolę nad puszczaniem wody i zatrzymaniem strumienia. Z łatwością możemy zmieniać temperaturę wody za pomocą łączenia ciepłego strumienia z zimnym. W porównaniu do baterii z dwoma uchwytami, to rozwiązanie jest prostsze i szybsze w obsłudze.