Gdzie znajdą swoje zastosowanie brodziki półokrągłe?

Narożnik półokrągły, czyli brodzik najczęściej wybieramy wtedy, gdy nasze łazienki nie są zbyt duże. W sklepie internetowym vigourpolska.pl znajdziecie narożnik półokrągły w trzech różnych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu wybierzemy model najlepiej pasujący do estetyki utrzymanej w naszej łazience. Pamiętajmy, aby brodzik pasował do innych urządzeń i akcesoriów łazienkowych. Warto postawić na ten sam kolor lub odcień pasujący do ścian, płytek i armatury. 

 

Narożnik półokrągły – praktyczny i ładny element łazienki

Narożnik półokrągły w ofercie Vigour wyprodukowany jest z wysokiej jakości odlewu mineralnego. To materiał, który jest przepięknie wykończony. Cechuje go ponadczasowa elegancja i funkcjonalność. Brodzik z powodzeniem można łączyć z designerską i nowoczesną armaturą! Co więcej, równie dobrze prezentuje się z klasycznymi kranami i prysznicami. Korzystanie z brodzika z powłoką antypoślizgową jest bezpieczne dla całej rodziny zarówno dla seniorów, jak i juniorów. Kabina nie jest problematyczna. W szybki i łatwy sposób można zadbać o jej wygląd. Nawet po kilku latach użytkowania jej powierzchnia nie zmienia swojego naturalnego wyglądu. 

 

Narożnik półokrągły od marki Vigour

Narożnik półokrągły od Vigour warto połączyć z armaturą z tej samej kolekcji! Kompaktowy kształt nie zajmuje wiele miejsca. W narożniku posiada odpływ. Brodzik jest bez nóg i idealnie przylega do posadzki. Klasyczny design brodizka śmiało można łączyć z wyposażeniem w różnych stylach.